27 maja 2011

"Wymazać? /.../ Nie należy nic wymazywać, ale uczynić z tego wartość. Bo przecież niczego nie straciłam, a jeśli nawet czegoś nie dostałam, to zawsze dowiedziałam się czegoś o sobie samej."
/Małgorzata Domagalik/

"To erase? /.../ One should not erase anything but make it something valuable. After all, I haven't lost anything and even if I haven't received enough, I've learned something new about myself."
/Małgorzata Domagalik/

(the word in the collage):
"ghosts"

8 komentarzy:

 1. pewnie się powtórzę i zapewne nie ostatni raz to czynię ;) jesteś GENIALNA! kolaż ma coś w sobie z magii, jakby udało Ci się złapać ulotną chwilę i zamknąć w prostokątnej przestrzeni...

  OdpowiedzUsuń
 2. to ja też napiszę - Genialna! praca ma tak cudowny klimat, że mogłabym się gapić i gapić godzinami... mistrzostwo jak zwykle!

  OdpowiedzUsuń
 3. U Ciebie i duchy niestraszne, a wręcz przyjazne i pociągające.

  OdpowiedzUsuń
 4. A powerful thought, not to erase - thank you for reminding me.

  OdpowiedzUsuń
 5. zaglądać do Ciebie to zawsze sama przyjemność!1:))..co do soboty, to już przebieram nóżkami od dobrych 2 tygodni...:))

  OdpowiedzUsuń
 6. What a wonderful collage! Just love the integration of the sections with your color palette! The pictures and the words and patterns are magnetic to look at!

  OdpowiedzUsuń
 7. Praca boska :) Jak zwykle się zachwycam :)

  P.S. http://pasiakowa.blogspot.com/2011/06/cpif.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. WOW ... this piece is especially gorgeous and draws me in...the way you've used the white give such an ethereal quality...SPLENDID once again!
  oxo

  OdpowiedzUsuń