2 lipca 2011

"[...] jej ciało, ze wszystkimi jego możliwościami, wydawało się niczym, zupełnie niczym. Miała to dziwne uczucie bycia niewidzialną, niewidzianą, nieznaną."
/Virginia Woolf/

[...] this body, with all its capacities, seemed nothing - nothing at all. She had the oddest sense of being herself invisible; unseen; unknown."
/Virginia Woolf/


w tym miesiącu na stolikach w Collage Caffe zagościł "Twój Styl''. a że "szukamy czegoś więcej niż tuszu u rzęs" (jak to cudnie skolażowała Cynka) powstało wiele niebanalnych prac - {tutaj}.
jak co miesiąc fascynującym jest zobaczyć jak różne treści wyłaniają się z tego samego materiału.
zapraszamy do Kawiarni! :)

each month on Collage Caffe we decide on the same magazine to collage. and every single time it's fascinating to see the variety of our works.
(the text says):
"slightly frazzled"

10 komentarzy:

 1. Uwielbiam "Amelię", więc Twój kolaż "Nie zapomnij, że wszystko jest możliwe" - oczarował mnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. podoba mi się,ten cytat mrrrr:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ to jest piękne!
  Lubię też V. Woolf :))

  OdpowiedzUsuń
 4. O żesz kurczaczki!!!!!!

  Cudna praca!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. No rewelacyjny te kolażyk !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. OH MY dear!
  what you have done with this image is fantastic...so full of emotion with a deep story to tell I'm sure!
  oxo

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem w tym moim ukochanym Seward, gdzie dzikość i piękno przyrody splata się z każdym rodzajem sztuki, przeżywam niesamowite przygody, chcąc nie chcąc wikłam się najrozmaitsze dramaty, ale także odnajduję siłę, spokój, harmonię, własny styl, własną prawdę - "moją drogę", "moje adelantando". Przytrafiło mi się tu tyle "serendipities", że nie jestem w stanie ich wszystkich zliczyć. A jedną z nich jest to, że za każdym razem, gdy zaglądam na Twojego bloga, znajduję słowa i kolaże, które idealnie pasują do tego, co akurat przeżywam ja lub ktoś z bliskich mi ludzi. I za to chcę Ci podziękować, Kochana. Dziękuję za to, że dzielisz się sobą i swoją prawdą, i tym samym pozwalasz mi (i wierzę, że nie tylko mi) dzielić się tym z innymi.
  Ściskam Cię mocno.
  P.S. Moje "dzielenie" polega również na tym, że polecam Twojego bloga, więc nie zdziw się, gdy pojawią się nowe komentarze z drugiego końca świata :)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie będę Ci tu bloga plugawić tym słowem na z-et
  ale nic się nie zmieniło;D

  OdpowiedzUsuń
 9. znalazłam ten kolaż na collageCaffe i od razu tu przyfrunęłam :-)
  niesamowity klimat ma ta praca,urzekły mnie te cienie na dziewczynie. No i te dopracowane szczegóły. Pięknie u ciebie, Elizo !!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń